WhatsApp Sipariş Hattı
 • TOPTAN SATIŞ - Çanta Pulları
  TOPTAN SATIŞ - Çanta Pulları

  Çanta pullarımız ve diğer tüm pullarımız %100 yerli üretim olup ısı derecesine ve soyulmalara karşı dayanıklı ve tekstil sektöründe de kullanılan pullarımız da her hangi bir şikayet almamış bulunmaktayız.
  Pullarda Gram olarak içlerindeki adetler farklılık gösterir. Çanta pullarında renk olarak ortalama 50 ye yakın renk yelpazemiz bulunmaktadır.

 • TOPTAN SATIŞ - Metal Pirinç Pulları
  TOPTAN SATIŞ - Metal Pirinç Pulları

  METAL PİRİNÇ PULLAR, Tuhafiye, oyalık, tekstil ve hobi pulları gelinlik ve abiye pulları en uygun fiyata toptan ve perakende satış Pulcum.com'da.

  Pullarımız %100 Yerli Üretim olup. Tekstil, Takı, Bijuteri ve Hobi pulları olarak kullanılabilen ısıya uygun, Renklerde solma yapmayan ve ince bir tülbent ile ütüleme imkanı olabilen bir ham maddeye sahiptir.

 • TOPTAN SATIŞ - Plastik Pulları
  TOPTAN SATIŞ - Plastik Pulları

  Plastik pullar ve diğer tüm Pullarımız %100 yerli üretim olup ısı derecesine ve soyulmalara karşı dayanıklı ve tekstil sektöründe de kullanılan pullarımızda her hangi bir şikayet almamış bulunmaktayız.
  Pullarda Gram olarak içlerindeki adetler farklılık gösterir.

 • TOPTAN SATIŞ - Tekstil ve Oya Pulları
  TOPTAN SATIŞ - Tekstil ve Oya Pulları

   Tekstil ve Oya Pulları en uygun fiyatlarla online satış sitemizde!

  Her türlü tekstil çalışması aksesuarlar ve malzemeleri,  pul modelleri ve çeşitleri, ayrıca örgü malzemeleri ve lastik çeşitleri Pulcum.com'da.

 • TOPTAN SATIŞ - Kare Panel Pullar
  TOPTAN SATIŞ - Kare Panel Pullar

  %100 Yerli Üretim Tabela ve Panel Pulları olarak bilinen pullarımız ısıya uygun, Renklerde solma yapmayan bir ham maddeye sahiptir. Kalitesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz pullarımız genel olarak Tabela, Afiş, Bayrak Pulu olarak birçok alanda Kullanılabilmektedir.

sayfa başına
Bu kategoride toplam 435 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 435 ürün bulunmaktadır

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü